Privatumo Politika

Duomenų valdytojas

 UAB Tominga, Klemiškės g. 7, Klaipėda LT91272
 Jūsų privatumas ir pateiktų duomenų saugumas mums yra labai svarbūs. Mūsų privatumo politika yra pagrįsta Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento reikalavimais. ciki.lt svetainės administracija įsipareigoja saugoti Jūsų konfidencialumą internete.

 Asmeninių duomenų rinkimo tikslas

-mūsų svetainės veiklos gerinimas,
-susisiekimas su šios svetainės lankytojais,
-naujienų išsiuntimas elektroniniu paštu,
-naudotojų duomenų apdorojamas, skirtas interneto paslaugai – prekybai,
-naudotojo užklaustos informacijos teikimas, paslaugų, susijusių su interneto puslapio veikla, teikimas,
-paramos teikimo tikslais

Asmeninių duomenų rinkimas ir jų panaudojimas

Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmeninius duomenys tik Jums savanoriškai sutikus. Jus sutinkate su tuo, kad mes renkame ir išsaugome čia išvardintus duomenis:
vardas ir pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, namų adresas, prekių siuntimo adresas, alternatyvus prekių siuntimo adresas, mokėjimo būdas, mokėjimo informacija, lytis, IP adresas, prekių krepšelio duomenys, vykdomų apklausų atsakymų istorija taip pat jūsų pirkimo duomenys, užsakymų istorija, mokėjimų istorija. Papildomai, gali būti renkami papildomi Jūsų asmens duomenys susiję su Jūsų naudojimusi ciki.lt svetaine.
 Jūsų duomenų rinkimas ir išsaugojimas yra vykdomas pagal įstatymus, veikiančius Europos Sąjungos bei Lietuvos teritorijoje.
Duomenų išsaugojimas, keitimas ir panaikinimas
Naudotojas, pateikiantis svetainei ciki.lt savo asmeninius duomenis, turi teisę šiuos duomenis trinti, keisti ir taip pat atšaukti leidimą šiuos duomenis naudoti . Jūsų asmeninių duomenų išsaugojimo trukmė: 60 mėnesių po paskutinio naudojimosi ciki.lt svetaine. Užbaigus Jūsų duomenų naudojimą, svetainės administracija panaikina šiuos duomenis. Norint gauti prieigą prie Jūsų duomenų, Jūs galite susisiekti su svetainės administracija: labu@ciki.lt. Jūsų asmeninių duomenų perdavimas trečiai pusei gali būti atliktas, tik esant Jūsų savanoriškam sutikimui, mes negalime keisti Jūsų duomenų, jeigu jie buvo perduoti su mumis nesusijusioms organizacijoms.

Techninių duomenų panaudojimas svetainės lankymo metu

Svetainės ciki.lt lankymo metu, duomenų bazėje išsaugomi užrašai apie Jūsų IP adresą, lankymo laiką, Jūsų naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, bei kitą, reikalingą teisingam svetainės turinio atvaizdavimui informaciją. Pagal išvardintus duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo asmenybės.

Vaikų pateikta informacija

Jeigu Jūsų vaikas arba globotinis be Jūsų leidimo suteikė mums savo asmeninius duomenys, susisiekite su mumis: labu@ciki.lt. Nepilnamečių asmeninių duomenų išsaugojimas be tėvų arba globėjų leidimo, mūsų svetainėje yra draudžiamas.

Slapukų naudojimas

Teisingam mūsų svetainės ciki.lt turinio atvaizdavimui, mes naudojame slapukus. Tai yra nedidelės bylos, kurios yra išsaugomos Jūsų įrenginio atmintyje. Slapukai padeda svetainei išsaugoti kalbą, kurią Jus naudojotės naršymo metu, peržiūrėtus puslapius. Ši informacija bus naudinga, sekančio svetainėje apsilankymo metu. Slapukų dėka, svetainės peržiūra tampa žymiai patogesnė. Išsamiau apie slapukus Jus galite paskaityti čia. Slapukų naudojimas gali būti savarankiškai nustatytas naršyklėje. Nesugebėjimas priimti slapukus gali apriboti svetainės našumą.

Asmeninių duomenų naudojimas kitomis priemonėmis

Mūsų svetainėje yra naudojamos papildomos internetinės priemonės, kurios vykdo nepriklausomą nuo mūsų duomenų rinkimą: Google Analytics , Google AdSense, Facebook.com .
Tomis priemonėmis surinkta informacija gali būti perduota šių organizacijų vidinėms tarnyboms ir tokiu būdu gali būti panaudota nuosavo reklaminio tinklo reklamos pritaikymui. Šių organizacijų naudotojų susitarimus Jūs galite perskaityti jų svetainėse. Ten pat galite atsisakyti nuo asmeninių duomenų rinkimo išvardintomis priemonėmis, Google Analytics blokatorių rasite čia. Mes neperduodam asmeninių duomenų kitom organizacijom arba tarnybom, nenurodytoms šiame konfidencialumo reglamente. Įšimtį sudaro tik duomenų perdavimas valstybinėm organizacijom, joms pareikalavus ir įgaliotoms vykdyti tokius veiksmus.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų ciki.lt svetainėje gali būti rastos nuorodos į kitas, mūsų nevaldomas, svetaines. Mes nenešam atsakomybės už jų turinį. Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvienos Jūsų lankomos svetainės pateiktu konfidencialumo reglamentu.

Privatumo politikos pokyčiai

Mūsų svetainės ciki.lt privatumo politika gali keistis. Ryšium su tuo, mes pranešame apie šiuos pokyčius, patalpinus naują privatumo politiką šiame puslapyje. Mes atidžiai sekame visus pokyčius teisės aktuose, kurie yra susiję su asmeninių duomenų saugojimu Europos Sąjungoje ir Lietuva valstybėje. Jeigu Jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti mūsų svetainėje, mes pranešim Jums apie privatumo politikos pokyčius. Jeigu Jūsų duomenys buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su Jumis susisiekti.

Atsiliepimai, baigiamosios nuostatos

Privatumo politikos klausimais Jūs galite susisiekti su svetainės ciki.lt administracija: UAB Tominga, Klemiškės g. 7, Klaipėda LT91272, arba užpildžius kontaktams skirtą langelį, nurodytą atitinkamame svetainės puslapyje. Jeigu Jus nesutinkate su šia privatumo politika, Jūs negalite naudotis svetainės ciki.lt suteiktom paslaugom. Šiuo atveju, Jus turite susilaikyti nuo mūsų svetainės apsilankymo.

Susisiekite su mumis

Rekvizitai

Tominga UAB
Klemiskes g. 7, LT-91272
Lithuania, Klaipeda
Mob. +37069871407Mobirise website software - Get more