Čiki svetainės

Mūsų "arkliukas" - statiškos, vieno puslapio(gali būti ir daugiau puslapių) internetines svetaines. Taip pat kuriame dinamiškas svetaines, svetaines Worpress pagrindu , svetaines Shopify pagrindu.
Žemiau galite išsirinkti jums patikusį statiškos svetainės šabloną.

Susikurkite savo svetainę nemokamai

Suprantame, kad dabar ne patys lengviausi laikai ir kiekvienas euras yra svarbus.
Jei šiek tiek gaudotės angliškai ir turite darbo su programomis pagrindus, galite susikurti svetainę patys nemokamai. Jums tereikia parsisiųsti svetainių kūrimo programėlę, ir šiek tiek sugaišę laiko susikursite tokią interneto svetainę, kokios pageidavote.

Kuo skiriasi statiškos ir dinaminės svetainės? Ir kokią man pasirinkti?


Interneto svetainės būna įvairių formų ir dydžių, tačiau vienas iš būdų jas suskirstyti yra: statiškos svetainės ir dinaminės svetainės. Skirtumas tarp jų nėra akivaizdus, kai tik žiūrite į svetainę savo naršyklėje, nelabai ir atskirtumėte svetainė yra statiška ar dinaminė. Tačiau skirtumų yra ir jie nemaži.

Statiškos svetainės

Statiška svetainė - užkoduota hiperteksto žymėjimo kalba (HTML). Taigi statiškose svetainėse kiekvienas puslapis yra atskiras HTML failas. Kai lankotės pagrindiniame puslapyje, žiūrite į pagrindinio svetainės puslapio failą.
Šio tipo svetainėse visiems lankytojams paprastai rodoma ta pati informacija. Jei dviejuose puslapiuose yra vienodo turinio dalis (pvz. "Meniu"), ir jei norite atnaujinti "Meniu", turite tai padaryti du kartus - po vieną kiekviename puslapyje.
Nors svetainės savininkas gali periodiškai atnaujinti, teksto, nuotraukų ir kito turinio redagavimas yra rankinis procesas, todėl gali prireikti pagrindinių svetainės projektavimo įgūdžių ir programinės įrangos.

Jos yra laaabai greitos!!! Juk niekas šiais laikais nenori laukti 5 sekundes, kol "užsikraus" internetinis puslapis.

Paprastos formos informacinės internetinės svetainės, kaip antai "Klasikinė svetainė", "Penkių puslapių svetainė" ar "Brošiūrų svetainė", dažnai yra statiškos svetainės, nes jos pateikia vartotojui iš anksto apibrėžtą, statinę informaciją. Tai gali apimti informaciją apie įmonę, jos produktus ir paslaugas per tekstą, nuotraukas, garsą, vaizdą ir naršymo meniu.

Statiškai svetainei nereikia kurti duomenų bazės. „Statiška svetainė“ yra pati paprasčiausia interneto svetainės forma ir ji puikiai tinka nedidelio masto verslo informacinėms svetainėms.

Dinamiškos svetainės

Dinaminė svetainė naudoja serverio technologijas (pvz., PHP), kad dinamiškai sukurtų tinklalapį, kai vartotojas apsilanko interneto svetainės puslapyje. Iš esmės tai, kai vartotojas eina į tam tikrą interneto svetainės puslapį, o serveris kreipiasi į duomenų bazę serveryje ir suranda daugybę skirtingų informacijos dalelių, kurias jis surašo į vieną vientisą tinklalapį, ką jūs vėliau ir matote.

Svetainėje galima parodyti individualizuotą informaciją pagal kiekvieno vartotojo norus, požymius ar reikalavimus. Pavyzdžiui, kai įvedama užklausa naujienų svetainės pagrindiniame puslapyje, svetainės serveryje veikiantis kodas gali sujungti saugomus HTML fragmentus su naujienomis, gautomis iš duomenų bazės ar kitos interneto svetainės , kad būtų sukurtas puslapis, kuriame būtų naujausia ir šviežiausia informacija. 

Dinamiškos svetainės sukūrimo kaina prasideda nuo 250,00€ ir tokiai svetainei būtina mėnesinė priežiūra 18,00€/mėn, taip pat tokiai svetainei reikalingas brangesnis talpinimo planas. Jei jums kas nors pasakos, kad tokiai svetainei nereikalingas mėnesinis palaikymas, galite nebetęsti pokalbio, nes neprižiūrint ir neatnaujinant programinės įrangos, nekuriant archyvo(backup), geriausiu atveju jūsų svetainė bus "nulaužta", blogiausiu atveju jūs prarasite visus savo svetainės duomenis ir jei neturėsite archyvo, viską reikės pradėti nuo pradžių(svetainės kūrimas, talpinimas ir t.t.).

Statiškos svetainės pliusai ir minusai

Žema svetainės sukūrimo kaina

 • Didelis svetainės puslapių atidarymo greitis
 • Labai mažos svetainės talpinimo mėnesinės išlaidos
 • Svetainė yra saugi, jos beveik neįmanoma "nulaužti"
 • Nereikalinga mėnesinė priežiūra
 • Neskirta dažnai besikeičiančiai informacijai talpinti
 • Sunkiau atnaujinama ir valdoma informacijaDinamiškos svetainės pliusai ir minusai

Vidutinė arba didelė ir labai didelė sukūrimo kaina

 • Mažesnis svetainės puslapių atidarymo greitis
 • Didesnės svetainės talpinimo mėnesinės išlaidoos
 • Kad būtų saugi - reikalinga pastovi priežiūra
 • Reikalinga mėnesinė priežiūra, programiniai svetainės naujinimai
 • Skirta dažnai besikeičiančiai informacijai talpinti
 • Lengviau atnaujinama ir valdoma informacija
 • Dažniausiai turi turinio valdymo sistemą

Mobirise

Tai visgi kokio tipo svetainę man pasirinkti?

Jei jums reikalinga informacinė - reprezentacinė įmonės svetainė, kurioje jūs neplanuojate dažnai keisti ar atnaujinti informacijos, idealiausias sprendimas jums yra statiška svetainė.

Jei planuojate dažnai keisti ir pildyti informaciją, turėti turinio valdymo sistemą ar elektroninę parduotuvę, jums reikalinga dinamiška interneto svetainė.

Mobirise
Specialus pasiūlymas

Sukursime jums standartinę, 1-5 puslapių interneto svetainę tik už

49,00€ 89,00€
Mobirise
Talpinimo planas ČIKI1 mūsų sukurtai svetainei tik

Kaina nurodyta su PVM.
Talpinimo plano(web hosting) ČIKI1 parametrai:
- Duomenų srautas neribojamas
- Suteikiamos 8 el. pašto dėžutės(papildoma viena el. pašto dėžutė - 1,00€ plius PVM/mėn, papildomos trys el. pašto dėžutės - 2,00€ plius PVM/mėn)
- Mokestis sumokamas į priekį už vienerius metus.
- Kadangi mūsų sukurtos interneto svetainės yra statinės, talpinimo plane ČIKI1 nenumatyta galimybė prisijungti prie duomenų bazės/-ių.

2,42€/mėn

Papildomų paslaugų kainos

 • Svetainės įkėlimas į internetą                                10,00€/vnt
 • Vėlesni svetainės tekstų pakeitimai (viename bloke) 10,00€/vnt
 • Svetainės dizaino pakeitimai                                 20,00€/val
 • Visi kiti darbai nuo 25,00€/val arba pagal susitarimą

Susisiekite su mumis

Rekvizitai

Tominga UAB
Klemiskes g. 7, LT-91272
Lithuania, Klaipeda
Mob. +37069871407Made with Mobirise web page template